Rotary Clubs For Development

“Bongisa Bomoi”

Synergiën met Caritas

22/10/2014
Formation - CARITAS

Bij het opstellen van ons lopende programma werd een belangrijke behoefte aan vorming ervaren.

Om aan deze behoefte te voldoen heeft ons team in Kinshasa contact genomen met Caritas Kinshasa.  Deze organisatie beschikt over  een jarenlange ervaring in het organiseren van seminaries en heeft een groot netwerk van trainers en modules die aansluiten bij de door ons gezochte thema's.

Een eerste seminarie omtrent de technieken voor het beheer van een zwijnenstal werd georganiseerd.  In de maand september werd dan verder gepraat over een mogelijke samenwerking voor het luik vorming van onze verenigingen. 

Nu moet er verder gewerkt worden om de modaliteiten van deze samenwerking te bepalen, zodat zij aan onze behoeftes beantwoorden en in lijn zijn met de eisen van de DGD, onze belangrijkste sponsor.