Rotary Clubs For Development

“Bongisa Bomoi”

De feestdagen komen eraan!

12/11/2015
412561236.jpg

Met de volgende editie van het magazine Rotary Contact verzenden we naar alle lezers een mooie steunkaart om onze leden, sympathisanten en schenkers nog eens te bedanken. Zo halen we onze banden aan met iedereen die ons gesteund heeft en nog steeds steunt. In het nummer van deze maand kan je trouwens een mooi artikel lezen over de werking en toekomst van Rotary Clubs for Development!

Op het einde van het jaar komt iedereen samen en neemt iedereen de gelegenheid om de banden aan te halen met familie, vrienden en kennissen. Dit geldt ook voor Rotary Clubs for Development! 

Tijdens de feestdagen nemen onze medewerkers ook even de tijd om bij familie en vrienden te zijn. Van 28 december tot 3 januari sluiten we ons kantoor. Vanaf maandag 4 januari staan we weer paraat om het werk te hervatten in het nieuwe jaar.

Tijdens het eindejaar denken velen ook aan de minderbedeelden. Ook jij kan je steentje bijdragen voor de bevolking van Kinshasa. Alle mogelijkheden om ons te steunen kan je op onze ik-wil-helpen pagina vinden.

Voor meer informatie of vragen kan je terecht op de website. Via onze sociale kanalen Facebook en LinkedIn  blijf je steeds op de hoogte van het laatste nieuws over de NGO.

IMG_0662