Rotary Clubs For Development

“Bongisa Bomoi”

Bier proeven bij Rotary Clubs for Development

05/11/2015
IMG_20151109_102801.jpg

De uitgesproken degustatie en frisse nasmaak van de ‘Tripel Congo’ kenmerken dit zwaardere biermerk. De leden van onze Algemene Vergadering proefden reeds van dit pareltje en aan de hand van de uitgelaten stemming na de Vergadering spreken wij van een geslaagd succes.

Via RC Gent Prinsenhof verkopen wij de ‘Tripel Congo’ per karton van zes flessen (75cl) voor €50. Hier krijg je een speciaal gefabriceerd glas bij. Onze leden kochten de eerste kartons en dus beginnen de brouwers aan de voorbereidingen van een tweede voorraad. Wees er dus snel bij indien je ook een bestelling wilt plaatsen!

De opbrengst van de verkoop van de ‘Tripel Congo’ gaat trouwens rechtsreeks en integraal naar Rotary Clubs for Development!

Het brouwen van bier voor onze NGO is slechts een voorbeeld van wat u als rotariër kan doen. Je kan ook actief meewerken als lid van de Algemene Vergadering of onze werking versterken met een financiële bijdrage. Ga naar de ik-wil-helpen pagina en bekijk hoe je een steentje kan bijdragen: .

Contacteer ons  voor bijkomende informatie en/of vragen of volg de laatste updates via Facebook en/of LinkedIn.

DSCF3482