Rotary Clubs For Development

“Bongisa Bomoi”

Clubpresentaties!

10/03/2016
Rudy_Gaasbeek_presentatie.jpg

Om onze naambekendheid te vergroten geven onze vrijwilligers een presentatie over ons programma en onze verwezenlijkingen bij de Rotary Clubs. Vorige zomer staken we de presentatie in een nieuw jasje en sindsdien sturen we de presentators hiermee op pad. Zo bezochten we de laatste maanden enkele Clubs, maar we willen met onze NGO tot in alle uithoeken van de Districten doordringen.

Een presentatie neemt ongeveer een half uur in beslag, waarin we de gezondheidszorg in Congo en Kinshasa schetsen, enkele projecten voorstellen en uitleggen wat onze doelstellingen zijn. Met deze voordrachten willen we niet enkel onze bekendheid bij de Clubs vergroten, maar ook een permanente bron van schenkingen voor onze NGO creëren.

De clubbezoeken (contacteer ons hier!) maken slechts een deel uit van onze middelen om ons bekend te maken aan de Rotariërs. Zo houden we jaarlijks een direct marketing campagne, zenden we maandelijks een nieuwsbrief uit  en voorzien we wekelijks een nieuwsbericht op onze website en sociale media (Facebook en LinkedIn). 

Je kunt ook als individuele Rotariër een schenking doen aan Rotary Clubs for Development of een actie op poten zetten. Voor de verschillende mogelijkheden klik je hier  verder of schrijf rechtsreeks over op rekeningnummer BE69 0010 7211 0078!