Rotary Clubs For Development

“Bongisa Bomoi”

Hoe gaan we verder met de verenigingen?

28/04/2016
IMG_0396.JPG

In de gezondheidszones van N’Sele, Maluku I en Maluku II ondersteunde Rotary Clubs for Development al vijf verenigingen. We helpen deze verenigingen bijvoorbeeld door een viskwekerij op te zetten of landbouwactiviteiten uit te breiden. Op die manier verhogen zij hun inkomsten en daardoor beschikken de leden en hun families over meer middelen voor degelijke gezondheidszorg. Aan deze groep van vijf verenigingen voegen we er nu nog vier toe!

Ons team ging ter plaatse om, niet enkel de activiteiten in de ‘oude’ verenigingen op te volgen, maar ook om bij de ‘nieuwe’ verenigingen ideeën te verzamelen. We kiezen er enkele prioriteiten uit en zullen deze samen met de verenigingen tot volwaardige projecten uitwerken. Daardoor vergroten ook deze verenigingen hun inkomsten en verkrijgen ze betere toegang tot kwaliteitsvolle gezondheidszorg.

Om deze projecten tot een goed einde te brengen, zullen we heel wat middelen en materiaal nodig hebben. Daarom beroepen we op jullie, onze Rotariërs!

Hoe helpen?

- Steun ons rechtstreeks op het rekeningnummer BE69 0010 7211 0078.

- of help ons als actief lid van onze NGO in de Algemene Vergadering.

Volg ons via Facebook en LinkedIn of schrijf je in op onze nieuwsbrief. Op die manier krijg je toegang tot alle informatie en wekelijkse updates over onze resultaten! Volg ons nu!