Rotary Clubs For Development

“Bongisa Bomoi”

Rotary Clubs for Development steunen = fiscale voordelen!

01/09/2016
IMG_0443.JPG

Samen zetten we onze schouders onder de RC4D-projecten

Rotary Clubs for Development doet een beroep op Kumulaid om geld in te zamelen van verschillende ‘schenkers’. Zo kunnen we de gezondheidszorg en mutualiteiten in Kinshasa en andere regio’s verder ondersteunen.

En als je graag bepaalde producten of goederen schenkt ten voordele van de kwetsbare bevolkingsgroepen in ontwikkelingslanden, kun je zelfs aanspraak maken op een btw-vrijstelling. Mooi meegenomen, nietwaar?

De toekomst ligt ook in jouw handen

Hier las je al wat de toekomst van Rotary Clubs for Development inhoudt. Ons team kijkt alvast uit naar initiatieven zoals het OpenClinic Project in Kinkole. We streven een langetermijnvisie na, waar ook jij je bijdrage aan kunt leveren!

Daarom: voel jij je gemotiveerd om een van onze projecten een hart onder de riem te steken? Schenk dan een bedrag naar keuze op het rekeningnummer BE69 0010 7211 0078. Als je graag extra informatie wilt, kan je ons contacteren via deze link.

Volg ons ook zeker via Facebook en LinkedIn of schrijf je in op onze nieuwsbrief. Zo krijg je toegang tot alle informatie en wekelijkse updates over onze resultaten!